УВАГА!

Запускаємо волонтерську акцію, яка несе в собі ідею поділитись з військовими своїми екофлоу, генераторами, зарядними станціями тощо.

Ми всі закупились такими “корисними штучками” торік, в період блекауту, проте ця зима минула без збоїв, і наші генератори стоять без діла на балконах та дачах.

А для захисників генератори продовжують бути життєво важливою необхідністю. Більшість наших бійців дислокується далеко від населених пунктів, точніше того, що від них залишилось після приходу «руського миру», в бліндажах та окопах, де нема світла, проте треба якось заряджати квадрокоптери, рації, старлінки, зігрівати їжу та дзвонити рідним.

Ви маєте вдома генератор чи зарядну станцію, які вже запилились? Вони потрібні тим, хто боронить нас! Ну, а вирішувати, як завжди, ВАМ, небайдужим українцям! Зв’яжіться з нашими волонтерами, і ми якнайшвидше передамо ваш внесок у фронтові бригади!

У подарунок ви отримаєте подяку від військових або нашого Фонду, яка буде зігрівати ваші серця в той час, як воїни будуть зігріті та на зв’язку з рідними завдяки генератору!

Щиро дякуємо усім, хто допомагає виборювати Перемогу. Разом ми – сила!

Для детальної інформації, телефонуйте за номером +380 (50) 073 05 49

Або пишіть у наші соціальні мережі Фейсбук, Instagram