Тренінги та навчання

  • Home
  • Тренінги та навчання

Тренінги та навчання

09.12.2023 admin Comments Off

З 2016 по 2023 міжнародною групою тренерів за підтримки Посольства США та Європейського союзу були проведені та проводяться серії наступних тренінги для працівників Національної поліції України (слідчих, оперативних підрозділів, працівників Патрульної поліції України), Державної прикордонної служби України, Служби охорони судів, для детективів та працівників тактичних підрозділів НАБУ:

Методи та техніки проведення допиту
Основи оперативно-розшукової діяльності та вербування
Тренінг з кризової комунікація в умовах війни
Керування людською поведінкою під час масових заходів чи в натовпі
Основи переговорів та робота з заручниками»
Кримінальний аналіз з елементами слідчої інформатики.
 

ФОТО ЗВІТ

КОРОТКІ РЕЗЮМЕ ТРЕНЕРІВ

Томаш Ціхонь – колишній офіцер Центрального слідчого бюро, Бюро кримінальної розвідки поліції і Центрального антикорупційного бюро (багато років працював офіцером під прикриттям в Європі), доктор соціологічних наук, викладач університету. Працював директором з питань безпеки страхової компанії PZU (Польща). Розробив та реалізував навчальні програми з підготовки агентів під прикриттям та фахівців з вербування для правоохоронних служб Польщі (Центральне слідче бюро, Національна Поліція Польщі, Центральне Антикорупційне Бюро), а також тренінги для роботи під прикриттям, з ОРД та вербування, допиту для Національного антикорупційного бюро України, Національної поліції України та Державної прикордонної служби України. Випускник Вищої педагогічної школи у Кракові, Вищої школи поліції у Щитно, Центральноєвропейської поліцейської академії в Будапешті та Католицького педагогічного університету в Ружомбероці (Словаччина).

Павел Тарнавські – колишній офіцер поліції (у тому числі Центрального слідчого бюро Польщі), колишній інструктор поліції, тепер викладач університету, тренер. Колишній слідчий Бюро безпеки Ради ЄС у Брюсселі, Міжнародного кримінального трибуналу у Гаазі, експерт санкційного комітету Ради безпеки ООН у Демократичній республіці Конго. Співавтор спеціальної програми з підготовки агентів під прикриттям та фахівців з ОРД та вербування, кризової комунікації та переговорів для правоохоронних служб Польщі, Національної Поліції України, Національного антикорупційного бюро України та Державної Прикордонної служби України. Співавтор курсу «Допити за методикою ФБР», що функціонує у польських школах поліції, проводиться в юридичних та консалтингових фірмах в Європі. Випускник юридичного факультету Яґеллонськогоуніверситету у Кракові, Вищої школи поліції у Щитно та Національної академії ФБР у США.

Марек Щепаньські – колишній офіцер польської поліції, з 1994 року активний поліцейський переговорник, комунікатор, член групи переговорників поліції у Кракові (є неодноразовим (близько 100) учасником та координатором вирішення криз, пов’язаних із: загрозою вибуху, самогубства, ситуацією із заручниками, вимогами викупу, у безпеці громадських заходів та урочистостей, включаючи футбольні матчі, міжнародні візити тощо. Всі ці переговори закінчилися позитивно.). Закінчив Вищу школу поліції в Щитно, закінчив курс підготовки переговірників в Луізіанському університеті (США), є сертифікованим переговірником. Працював на керівних посадах в Польській поліції, в поліції у ФРН. Є діючим тренером та автором тренінгових програм «Керування людською поведінкою під час масових заходів та в натовпі» та «Робота із заручниками та в інших випадках, що вимагають переговорів» для підготовки переговірників та комунікаторів в Польській поліції,  Національній поліції України та Державній Прикордонній Службі України. Є також автором тренінгів для працівників банківської системи, соціальної служби та пенітенціарної системи в Польщі. Зараз працює начальником служби моніторігумуніципальної поліції в Кракові.

Гжегож Жмійські – колишній офіцер польської поліції, отримав підготовку як поліцейський переговорник в Польщі, Чехії та Румунії, член групи переговорів штабу поліції в Любліні (багаторазовий учасник поліцейських переговорів, спрямованих на вирішення кризових ситуацій без застосування сили – загроза нападу самогубства , ситуація із заручниками тощо). Воєводський координатор з питань переговорів штаба поліції воєводства в Любліні. Забезпечував підготовку поліцейських та фахівців з різних структур та установ (навчальні заклади, соціальні працівники, оператори екстреного номера 112, служба безпеки аеропорту, тюремна служба, прикордонна служба, військова поліція) у сфері поліцейських переговорів та інших методів вирішення кризових ситуацій, а також у сфері терористичних загроз та поведінки у випадку терористичного акту чи кризової ситуації. У 2016-2017 роках був членом групи, яка працювала над новим розпорядженням начальника Національної поліції  щодо системи переговорів поліції в Польщі. На сьогодні є діючим тренером з переговорів та подоланню кризових ситуацій для поліції, державних служб та бізнесу.

Віталій Карпенко – кандидат психологічних наук, доцент, практикуючий психолог-консультант, гіпнолог, тренер. Спіавтор тренінгів з професійної та психологічноїпідготовки для працівників Національної Поліції України, детективів НАБУ, працівниківДержавної Прикордонної служби України, Служби Судової охорони України з кризової комунікації та переговорів; оперативно-розшукової діяльності, вербування, роботи під прикриття та допиту. Автор запатентованих винаходів з психотерапії та психокорекції. Фахівець з подолання посттравматичних стресових розладів та посттравматичної реабілітації. Є тренером в проектах ПРООН, ОБСЄ, USID, посольств США, ФРН, ЯпоніЇ, Польщі та інших організацій з перемовин, діалогів, фасилітації, медіації, порозуміння та ненасильницького спілкування, учасник «Мережі фасилітаторів діалогів в Україні».

Наталія Карпенкокандидат психологічних наук, доцент, практикуючий психолог-консультант, гіпнолог, фахівець з ненасильницької комунікації, подолання ПТСР, співавтор навчальної дисципліни «Психологія ненасильницького спілкування та фасилітації» для психологів-магістрантів Львівського державного університету внутрішніх справ. Член ГО Український центр ненасильницького спілкування і примирення “Простір Гідності”. Психолог-консультант з підготовки медіаторів, фасилітаторів та переговорників. Учасник проектів ПРООН, ОБСЄ, USID, посольства США, ФРН, Японії та інших організацій з діалогів, фасилітації, медіації, порозуміння та ненасильницького спілкування. Тренер з спеціальної психологічної підготовки працівників Нацполіції та детективів НАБУ. Консультант з дитячої психології, психології обдарованості та творчості, психології сімейних стосунків. Учасниця «Мережі фасилітаторів діалогів в Україні».

Ілля Джелген – колишній офіцер поліції, випускник Національної академіївнутрішніх справ України, м. Київ. Працював в органах внутрішніх справ в Управліннях по боротьбі з організованою злочинністю Донецької, Житомирської, Херсонської областей, а також в Головному управлінні по боротьбі з організованою злочинністю. Тепер є керівником служби безпеки АТ «Імперіал Тобако Продакшн Україна», яке входить до великої четвірки найбільших виробників цигарок у світі. В 2016-2017 роках детектив, начальник відділу детективів Національного антикорупційного бюро України. З серпня2018 року по теперішній час працює на фрілансі для міжнародних корпорацій, напрямроботи OSINT, захист бренду від підробки, внутрішня та корпоративна безпека. Є тренером міжнародних тренінгових програм з підготовки працівників Національної поліції України,Державної Прикордонної Служби України та НАБУ.